Výzva priaznivcom kompozičného šachu

Vážení priaznivci,

výkonná rada SOKŠ v poslednej dobe zaktivizovala svoju činnosť. Stretávame sa pravidelne a často, snažíme sa rozhýbať potrebné aktivity. Avšak pri všetkej snahe začíname narážať na limity času a energiu, ktorú máme k dispozícii. Preto sa obraciame na vás s prosbou o pomoc, najmä s organizačnými a popularizačnými aktivitami.

Momentálne ide o tieto aktivity: organizácia skladateľských turnajov, riešiteľských súťaží, v tomto roku aj európskeho šampionátu (ECSC – viac na https://ecsc2023.soks.sk/), vydávanie PATu A MATu (viac na stránke https://pam.soks.sk/), web SOKŠ (ste tu), tréningy riešiteľov, popularizácia kompozičného šachu medzi praktickými šachistami, reprezentácia Slovenska, atď.

Potrebujeme posilniť aktívnu skupinu ľudí (momentálne najmä členovia výkonnej rady), ktorá sa stará o plánovanie a organizovanie aktivít. Kto má chuť a čas, ponúkame možnosť prispieť k nasledovným aktivitám:

  • plánovanie a organizovanie súťaží pod patronátom SOKŠ,
    • obzvlášť pomoc s ECSC je vítaná,
  • vytvorenie publikácie pre začínajúcich (obsah budeme tvoriť už čoskoro),
  • webové stránky SOKŠ, najmä tvorba obsahu,
  • popularizácia kompozičného šachu,
  • iné podľa konkrétnych možností.

Ak máte priestor, napíšte nám (veď sa zväčša poznáme), prípadne na adresu soks@soks.sk.

Tešíme sa na Vaše príspevky a ďakujeme Vám za podporu SOKŠ!

Výkonná rada SOKŠ

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. rád by som pomohol pri digitalizovaní textu z papierovej predlohy alebo z naskenovanej predlohy pre ďalšie spracovanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.