Výsledok 49. riešiteľskej súťaže InSitu 12.5.2024

Deviata séria InSitu

Štyridsiaty deviaty turnaj InSitu

Začíname piaty rok turnajov InSitu. Prvý turnaj deviatej série mal zaujímavý výber skladieb. Okrem dvojťažky nebola medzi šiestimi úlohami žiadna oddychová skladba. Medailové pozície obsadili David Hodge, Nikos Sidiropoulos a Lev Glanzspiegel. Z favoritov chýbal John Nunn, ktorý reprezentuje Anglicko na majstrovsvách Európy seniorských družstiev v Slovinsku.
Druhý InSitu turnaj deviatej série sa bude konať 8.6.2024, prihlasovať sa môžete už dnes na adrese insitu@soks.sk.

For english text scroll down →


The ninth series of InSitu

Forty-ninth InSitu Tournament

We are starting the fifth year of InSitu tournaments. The first tournament of the ninth series had an interesting selection of problems. Except for the twomover, there was no easy problem among the selected six. The medal positions were taken by David Hodge, Nikos Sidiropoulos and Lev Glanzspiegel. One of the favourites did not attend. John Nunn is representing England at the European Senior Team Championship in Slovenia.
The second InSitu tournament of the ninth series will be held on 8.6.2024. You can register now on email address insitu@soks.sk.

Súťažné skladby Riešenia Výsledky kola 49 In situ total
Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Ako vášnivý fanúšik riešiteľských súťaží ma mimoriadne potešilo, že InSitu vstupuje do svojho piateho roku s takýmto úchvatným štartom! Deviata séria začala naozaj sľubne s komplexným výberom problémov, ktoré nás všetkých nútili poriadne zamyslieť. Gratulujem Davidovi Hodgeovi, Nikosovi Sidiropoulosovi a Levovi Glanzspiegelovi k ich medailovým pozíciám, ale je mi ľúto, že sme nemohli vidieť Johna Nunna v akcii. Jeho účasť na majstrovstvách Európy v Slovinsku je určite dôležitá, ale jeho prítomnosť by na turnaji chýbala. S nadšením očakávam druhý turnaj tejto série a už teraz plánujem svoju registráciu. Dúfam, že sa stretneme na ďalších súťažiach a spoločne si užijeme túto vzrušujúcu sériu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.