Výsledok 23. riešiteľskej súťaže InSitu 19.3.2022

Štvrtá séria InSitu

PIATY TURNAJ ŠTVRTEJ SÉRIE

Výkonná rada SOKŠ rozhodla o vylúčení ruských a bieloruských riešiteľov z InSitu turnajov. Je to naša forma protestu proti ruskej vojenskej agresii na Ukrajine. S ťažkým srdcom sme odmietali prihlášky našich dlhoročných priateľov. Väčšina z nich chápe bezvýznamnosť našich turnajov v porovnaní s hroznou vojnou. Veríme, že v lepších časoch ich znovu privítame v InSitu turnajoch.

Predposledný turnaj štvrtej série vyhral John Nunn o štyri minúty pred Eddy Van Beersom. Obaja bodovali naplno a vedú aj v celkovom poradí. Z medailovej pozície vypadol Martynas Limontas, ktorý v piatom turnaji absentoval. O tretie miesto bojujú Lev Glanzpiegel a Vilimantas Satkus. Trio Slovákov sa zoradilo v závere prvej desiatky.

Šiesty turnaj bude 9.4.2022, prihlasovať sa môžete už dnes na adrese insitu@soks.sk.

For english text scroll down →


The fourth series InSitu

THE FIFTH TOURNAMENT OF THE FOURTH SERIES

The SOKŠ executive board decided not to allow the participation of Russian and Belarusian solvers in the InSitu tournaments. It is our form of protest against the Russian military aggression against Ukraine. We refused registrations of our long-time friends with a heavy heart. Most of them understand the insignificance of our tournaments in comparison with the terrible war. We believe that we will welcome them in the InSitu tournaments again at better times.

John Nunn won the last but one tournament of fourth series four minutes before Eddy Van Beers. Both of them had a perfect score and lead the series. Martynas Limontas was eliminated from the medal position due to his absence in the fifth tournament. Lev Glanzspiegel and Vilimantas Satkus are fighting for the third place. The Slovak trio lined up at the end of first ten.

The sixth In Situ tournament will be held on 9.4.2022. You can register now on email address insitu@soks.sk.

Súťažné skladby Riešenia Výsledky kola In situ total
Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.