Slovensko úspešné na 6. IOSC

Pred dvomi rokmi sa Tomášovi Peitlovi podarilo vyhrať letnú verziu ISC, ale bohužiaľ už dva roky neobhajoval svoj titul. Tento rok by to mal ťažké, lebo čerstvý majster Európy Danila Pavlov nestratil ani bodík a ušetril hodinu a pol času.

Šiesty ročník izraelského šampionátu sa konal v 13 štátoch na sedemnástich miestach (v Rusku v 5 lokalitách). Celkovo sa v prvej kategórii zúčastnilo 136 riešiteľov a 62 v druhej. Podarilo sa nám preniknúť do prvej desiatky v oboch kategóriách. Po dlhom čase mi vyšiel turnaj a teším sa zo zemiakovej medaily. V druhej katgórii Jozef Pintér pridal k minuloročnému výsledku 1 bod a ubral 44 minút, ale aj súperi sa zlepšovali. Jozef obsadil ôsme miesto. Skvele riešil druhé kolo, v ktorom bol najlepší spolu s celkovo bronzovým Holanďanom. Na Slovensku sa riešilo 26,5.2019 v Bratislave v klubovni Slovanu Bratislava. Ďalšie poradie v prvej kategórii 47.Širáň 37,75, 63.-64.Kobolka 30, 67.Svrček 28, 120.-127. Červenka a Oravec 5.

Kompletné výsledky nájdete na stránke WFCC.
1. kategória:
https://www.wfcc.ch/wp-content/uploads/2019-05-26-ISR-Champ-MultipleLocations-Results.pdf
2. kategória:
https://www.wfcc.ch/wp-content/uploads/2019-05-26-ISR-Champ-MultipleLocations-Cat.2-Results.pdf

Účastníci 6.IOSC v Bratislave. Zľava sedia Ľubomír Širáň, rozhodca Bohumil Moravčík. Zľava stoja Ľuboš Oravec, Marian Červenka, Milan Svrček, Jozef Kobolka, Jozef Pintér, Marek Kolčák. Foto: Jozef Kobolka.

Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.