Pozvánka na riadne VZ SOKŠ 2022

POZVÁNKA NA

RIADNE VALNÉ ZHROMAŽDENIE

SLOVENSKEJ ORGANIZÁCIE KOMPOZIČNÉHO ŠACHU

ktoré sa uskutoční v sobotu 30. júla 2022 od 900 hod. formou videokonferencie

Program Valného zhromaždenia SOKŠ bude pozostávať z prezentácie, voľby volebnej komisie, správy o činnosti SOKŠ a jej finančnom hospodárení, návrhu na zmenu stanov, prezentácie kandidátov, volieb do orgánov SOKŠ a diskusie. Podrobný program Valného zhromaždenia bude prihláseným účastníkom zaslaný mailom 22.7.2022 spolu so zoznamom kandidátov, navrhovaným znením zmeny stanov a prihlasovacím kódom na online konferenciu cez platformu Meet. Platforma Meet je pravdepodobne prístupná iba z internetového prehliadača Google Chrome.

Valného zhromaždenia SOKŠ sa môže zúčastniť každý priaznivec kompozičného šachu s trvalým pobytom na Slovensku. Prosím, potvrďte svoj záujem o účasť na Valnom zhromaždení mailom, ktorý adresujte naraz obidvom skrutátorom ijarolin@gmail.comkekely@zmail.sk . V prihláške treba uviesť meno, dátum narodenia a miesto trvalého pobytu. Ďalej môžete uviesť aj svoj záujem kandidovať do výkonnej rady SOKŠ, revíznej komisie SOKŠ, za predsedu SOKŠ alebo sa inak zapojiť do práce v Slovenskej organizácii kompozičného šachu. Navrhnúť kandidatúru na všetky uvedené funkcie je možné aj v priebehu Valného zhromaždenia.

Tí z vás, ktorí ešte nevyskúšali online spojenie budú mať možnosť vyskúšať si ho dopredu v piatok 1.7.2022 od 1800 do 1900. Skúšobné spojenie organizuje Ivan Jarolín na adrese  http://meet.google.com/yen-vpvp-ckx

Ak nemáte kameru, mikrofón alebo nemáte možnosť sa pripojiť, môžete sa zúčastniť aspoň hlasovania pomocou mailu. Podrobnosti budú vysvetlené konkrétnym záujemcom 22.7.2022 mailom.

Formu videokonferencie sme zvolili v nádeji, že na Valnom zhromaždení SOKŠ privítame čo najväčší počet účastníkov, ktorí pomôžu rozšíriť našu členskú základňu.

Prosíme o predbežné prihlásenie sa do konca júna 2022.

 

V Bratislave, 23.06.2022

Prípravný výbor VZ SOKŠ

 

Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.